مشارکت آنلاین

" آرشیو اخبار گفتگو با خیرین مدرسه ساز"


 • گفت و گو با پسر مرحوم احمد عدل پرور خیر مدرسه ساز:

  روایت سفری که پای پدر را به مدرسه سازی باز کرد

  «مرحوم احمد عدل‌پرور» خیر مدرسه‌ساز در تکه دهم پایتخت یکی از خیرینی است که از روزهای سخت زندگی‌اش و افراد خیر زمانه‌اش درس گرفت و در زمان و قدرت و توانایی مانند آنها پا در میدان عمل و کار خیر خداپسندانه گذاشت.


 • هزینه تحصیل مرا جامعه داد، باید دین خود را ادا می کردم/ در مراسم افتتاح مدرسه گریستم

  اسماعیل اوتادالعجم از خیرین نیك‌اندیشی است كه سال گذشته با مشارکت صد میلیونی در ساخت آموزشگاه خیرین مدرسه ساز در منطقه 5 تهران فعالیت خود را در کمک به فرزندان این آب و خاک آغاز کرد.


 • گفتگو با خیر مدرسه ساز

  دست هایی که ستون های شهرهستند

  بعضی ها ستون هایی هستند که شهر بر روی آنها استوار است. اگرتهران و شهرهای دیگر در ایران و کشورهای دیگر فرو نمی ریزد به دلیل بودن آدم هایی است که حکم ستون های شهر را دارند. میرفتح اله امیرسرهنگ پور نمینی هم یکی از این ستونهاست.


 • دکتر «گل رضا نراقی » دندانپزشکی که خیر مدرسه ساز شد؛

  ساخت 6 مدرسه در مناطق محروم تهران

  دکتر«رضا گل نراقی» دندانپزشک ، استاد دانشگاه و از خیران مدرسه سازی است که تا کنون برای اعتلای آموزش و پرورش کشور بانی ساخت 6 باب مدرسه در اطراف تهران و محله های محروم شده است.


 • سید محمدرضا سید زنوزی ؛

  هیچ کار خیری بالاتر از مدرسه سازی نیست

  "محمدرضا زنوزی" هدف خود را با ساخت مدرسه ای شبانه روزی برای بچه های شهرستان "زنوز" به واقعیت تبدیل کرد تا بچه های روستا دیگر به دلیل شرایط سخت، دست از تحصیل برندارند.


 • خواستن توانستن است؛

  سرایداری که عاقبت خیرمدرسه ساز شد

  رضا داوری یکی از خیرین نیک اندیشی است که ،سال ها سرایدار آموزش و پرورش استثنائی بوده ، وی پس انداز سال ها تلاش خود و همسرش را به امر مقدس مدرسه سازی اختصاص داد تا نام نیکی از او و خانواده اش به یادگار بماند.


 • گفتگو با مولود علامه خیر مدرسه ساز ،

  مدرسه سازی فعالیتی مقدس است

  مولود علامه ،با اشاره به اینکه مدرسه سازی فعالیتی مقدس است می گوید:زنان به دلیل داشتن حس لطیف زنانگی ومهر مادری وجاذبه مثبتی که به طرف خود می کشند وقتی بحث کار خیر مطرح میشود ناخودآگاه بیشتر جذب میشوند


 • گفتگو با جواد قرآن نویس خیر مدرسه ساز ؛

  از مدرسه سازی تا حمایت از کودکان سرطانی

  جواد قرآن نویس رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل ،علاوه بر ساخت مدرسه در سایر امور خیریه پیشتاز بوده و چشم امید بسیاری از دانش آموزان محروم است.


 • «فرامرز بزرگی» خیّر نیک اندیش قائمشهری از لذت کار خیر مدرسه سازی می گوید:

  احساس آرامش و خوشبختی از برکات مدرسه سازی

  همان سال که کلنگ ساخت مدرسه را زد، مساحت منزل مسکونی اش به خاطر بزرگ شدن بچه ها و نیازشان به اتاق های مجزا، ناکافی بود و دردل بچه ها برای خرید خانه ایی بزرگتر نزد مادرشان به گوشش رسید .


 • غلامعلی رافتی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی؛

  اساس توسعه هر کشور توسعه آموزش و پرورش است

  اساس توسعه هر کشور توسعه آموزش و پرورش وتعیلم فرزندان است وبه همين دليل فراهم کردن امکان تحصیل برای دانش آموزان بویژه در مناطق محروم و فاقد فضای آموزشی مناسب اولویت کشور بوده و ارزش بالای اخروی دارد .


 • گفتگو با«سیدمحمد شیرازی» مسئول خیریه فروشندگان لوازم یدکی خودرو تهران،

  ساخت 54 مدرسه در نقاط کشور

  گروه خیریه «امداد صنف فروشندگان لوازم یدکی خودرو تهران» سال هاست که در زمینه فعالیت های انسان دوستانه و حمایت از اقشار مستمند و آسیب دیده فعالیت دارد و مدرسه سازی نیز یکی از اولویت های اصلی این جمع نیک اندیش است.


 • روایتی دیگر از ایثار معلمان عشایری

  معلمی با وجود نیاز مالی شدید و بیماری فرزندش، با ایثار و گذشت، به یاری دانش‌آموزان کم برخوردار خود شتافته و با هزینه شخصی، 2 دستگاه تبلت برای آن‌ها خرید.