مشارکت آنلاین

" آرشیو اخبار گفتگو با خیرین مدرسه ساز"


 • مروری بر زندگی نامه خیر مدرسه ساز « محمد رضا امامی»

  حضور مردانی از جنس نور، شنیدن حوادث تلخ وشیرین تاریخ را با وجود قلب بزرگ و نگاه بلندشان گواراتر کرده اند و «محمدرضا امامی» خیر فداکاری است که به واقع سرگذشتی دلچسب و قابل توجه دارد که حتی اگر گوشه ایی از آن را بیاموزیم و سرلوحه زندگی مان قرار دهیم بی شک دنیای زیباتری خواهیم داشت.


 • ساخت مدرسه سه كلاسه در روستاي رضي آباد مسجد سليمان به ياد پدر

  يادگاري پدر اين روزها ميزبان دانش آموزان روستاي رضي آباد مسجد سليمان است. همان جايي كه سالهاي خيلي دور پدر مديريت آن را برعهده داشت و امروز فرزندانش آن را دوباره ساختند و در اختيار دانش آموزان اين منطقه محروم قرار دادند.


 • ساخت و تجهیز چندین مدرسه به نام پیشکسوتان صنعت مرغداری

  فیروز میر باقری مدیر عامل شرکت تعاونی صنایع مرغ مادر ایران اظهار داشت : تا به امروز این مجموعه چندین مدرسه، خوابگاه و سالن ورزشی احداث و تجهیز نموده است .


 • مروری بر زندگی‌نامه و کارنامه «منصوره خلیلی» خیر مدرسه ساز؛

  کار خیر میراثی از پدرم بود

  بانو منصوره خلیلی معتقد است : پدرش محمود خلیلی موسس شرکت بوتان، با انجام کارهای عام المنفعه زمینه را برای ورود او به امور خیریه بازکرد.


 • روايت دكتر بصير از همت پزشكان ورودي 65 دانشگاه تهران براي مدرسه سازی،

  مدرسه می سازيم تا آينده كشور ساخته شود

  مدرسه مي سازيم براي اينكه آينده كشور به دست فرزندان آگاه و پرتلاش و اميدوار ساخته شود. اين هدف گروهي از پزشكان ورودي سال 1365 دانشگاه تهران است. خيّراني كه حالا در كنار هم 5 مدرسه در مناطق محروم ساخته اند و لبخند را به چهره كودكان اين مناطق هديه داده اند.


 • ساخت مدرسه ، کاری عام المنفعه به نام پدر

  مهاجر پذیر بودن استان البرز موجب شد این شهر به عنوان یکی از محروم ترین استان ها در بحث فضای آموزشی قرار گیرد. .


 • گفتگو با محمد تقی معتمدیان خیر مدرسه ساز ،

  ساخت مدرسه ، رویایی که در جوانی محقق شد

  برای ساختن آینده فرزندان این مرزو بوم ، تمام هَم و غم خود را به کار می برد چون معتقد است فرصت کم است و باید دست به کار شد .او به رویاهای ،خود و برادرش که همان ساخت مدرسه بود در جوانی جامعه عمل پوشاند.


 • گفتگو با دکتر رضا گل نراقی خیر مدرسه ساز ،

  احداث هفت باب مدرسه در تهران / تا زنده ام مدرسه می سازم

  دکتر«رضا گل نراقی» دندانپزشک ، استاد دانشگاه و از خیرین مدرسه سازی است که تا کنون برای اعتلای آموزش و پرورش کشور بانی ساخت 7 باب مدرسه در اطراف تهران و محله های محروم شده است .


 • دکتر میر باقری عضو هیات مدیره جامعه خیرین و خیر مدرسه ساز ،

  نهال امور خیریه مدرسه سازی است

  خیرین مدرسه ساز معماران مهربانی و عطوفت هستند. آنها با فراهم کردن بستر آموزشی برای همه کودکان سرزمینمان در تلاشند تا عدالت آموزشی را در سراسر کشور برپا کنند تا مبادا کودکی به دلیل نبود امکانات از تحصیل بازماند.


 • ارمغان پگاه ، ساخت مدارس استثنایی در کشور

  مدرسه سازی حاصل یک سیر تکاملی از عشق تا آگاهی است . هرکلنگی که توسط خیرین برای ساخت مدرسه به زمین زده می شود به مثابه کاشت دانه ای است که رشد می کند و به تدریج به درختی تناور تبدیل می شود که با تمام درختان دنیا متفاوت است .همیشه در حال رشد است ثمره می دهد هرگز ار حرکت باز نخواهد ایستاد نه برگری از آن زرد می شود و نه میوهایش پژمرده می شوند.


 • طوبی كوهی خير مدرسه ساز شهركردي از آرزوهايش كه برآورده شد مي گويد؛

  عشق معلمی و يادگاري هاي بارزش

  آتش عشق به تعليم و تربيت هنوز هم در وجودش شعله ور است. يادگاري هاي با ارزش او در شهركرد آرزوی هايی بود كه با همسرش داشت . حالا همسرش نيست اما مدرسه هايي كه به ياد و نام او ساخته شدند پذيرای دانش آموزان شهركردی است.


 • دعای خیری که منجر به مدرسه سازی شد

  حاج ابوالفضل هندویان خیر مدرسه سازی است که معتقد است با دعای خیر پدر وارد امور خیریه خوصوصا مدرسه سازی شده است.