مشارکت آنلاین

" آرشیو اخبار خیرین متوفی"


 • دیدار مهندس جعفری و خانم مهاجرانی با خانواده شرف خیرین مدرسه ساز ؛

  با ساخت مدرسه نام و یاد فرزندشان را زنده نگه داشتند

  مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و معاون مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور با خانواده خیرین مدرسه ساز ( شرف) دیدار و گفتگو کردند.


 • احمد شفیعی خیر مدرسه ساز درگذشت

  احمد شفیعی خیر مدرسه ساز که چندی پیش مدرسه ای را به همراه برادر خویش در روستای چالیر در شهرستان لردگان ساخته بود عصر دیروز, جمعه ۴ تیرماه سال 1400 بر اثر ایست قلبی درگذشت.


 • ((برومند فرزند مُلک کهن))

  سید حسین معصومی شعری زیبا درخصوص مرحوم حافظی پدر مدرسه سازی ایران سرود .


 • با تصویب شورای اسلامی شهر تهران،

  خیابانی در تهران به نام زنده یاد حسین علیمرادی نام‌گذاری شد

  خیابان ورزش در منطقه ۲۲ تهران با مصوبه شورای اسلامی شهر تهران به نام جوان جهادگر مدرسه ساز «حسین علیمرادی» نام‌گذاری شد.


 • بازنشر؛

  حالا 1200 «امیر» دارم

  جامعه خیّرین مدرسه‌ساز در سال 1378 با موافقت آموزش و پرورش و به همت دکتر حافظی و هماهنگی سازمان نوسازی مدارس به‌صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کار کرده است. ایده تأسیس این نهاد مردمی نخستین بار توسط دکتر حافظی رقم خورد و امروزه چنان مؤثر عمل کرده که تعداد زیادی از مدارس تهران و کشور توسط این مجمع ساخته شده است


 • بزرگداشت خیرمدرسه ساز مرحوم حاج عبدالرحیم فاضل نیا در ساری

  گرامیداشت خیر مدرسه ساز،حاج عبدالرحیم فاضل نیا از سوی مجمع خیرین مدرسه ساز و آموزش و پرورش ناحیه یک ساری در آرامگاه ملامجدالدین و برسر مزار آن مرحوم برگزار شد.


 • فرزندان زنده یاد حاج ناصر بینایی خیر مدرسه ساز به یاد پدر مدرسه می سازند

  فرزندان زنده یاد حاج ناصر بینایی خیر مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد که نخستین مدرسه خود را در روستای سربیشه گچساران ساخته بودبه یاد پدر مدرسه ای دیگر بنا کردند.


 • به یاد خیر"حاج عباس نویدی مقدم"

  خوابی که با افتتاح مدرسه تعبیر شد

  «دیگر چیزی نیاورید، نمی خورم.» این جمله را حاج عباس نویدی مقدم گفت و لحظه ای بعد صدایش قطع شد. دخترش که در کنار او بود، با شنیدن این جمله خیلی نگران شد، می ترسید برای پدرش، مردی که در تمام زندگی حامی اش بود اتفاق بدی بیفتد. به طرف تلفن رفت تا برادرهایش را در جریان قرار دهد، اما شماره تماس آنها را فراموش کرده بود.