مشارکت آنلاین

" آرشیو اخبار بانوان خیر"


 • گفتگو با همسر خیر مدرسه ساز عباس جلالی ،

  راه همسرم را ادامه می دهم

  طی مراسمی از فعالیت های خانم فائزه کلاهدوزان همسر خیر مدرسه عباس جلالی تقدیر شد.


 • گفت و گو با مادری که به یاد فرزندش در سیستان و بلوچستان مدرسه ساخت

  تو هنوزهم زنده ای و نفس می کشی

  «عزیزترینم تو هنوزهم زنده ای و نفس می کشی؛ در مدرسه ای که به نامت بنا کردم دانش آموزان بسیاری باسواد خواهند شد و تو شاهد رشد و بالندگی شان خواهی بود...»


 • پایان بی‌سوادی؛ آرزوی یک خیّر مدرسه‌ساز

  هر کس در راه فرهنگ و افزایش سواد گام بردارد، بیشترین اجر خدا شامل حالش می شود. این جمله، کلامی از یک معلم بازنشسته است که روزگاری در چهاردیواری کلاس برای تربیت نسل امروز گام برداشته بود و اکنون برای آینده دانش‌آموزان فردا تلاش می‌کند


 • طوبی كوهی خير مدرسه ساز شهركردي از آرزوهايش كه برآورده شد مي گويد؛

  عشق معلمی و يادگاري هاي بارزش

  آتش عشق به تعليم و تربيت هنوز هم در وجودش شعله ور است. يادگاري هاي با ارزش او در شهركرد آرزوی هايی بود كه با همسرش داشت . حالا همسرش نيست اما مدرسه هايي كه به ياد و نام او ساخته شدند پذيرای دانش آموزان شهركردی است.


 • بانوي خير به ياد همسرش هنرستان دخترانه اي در روستاي پلان دشت ياري ساخت ؛

  نام نيك كه به يادگار ماند

  دختران روستاي پلان در منطقه دشت ياري استان سيستان و بلوچستان اين روزها با خوشحالي پشت نيمكت‌هاي هنرستان مي نشينند تا هنر زندگي كردن را بياموزند. هنرستاني كه به ياد پزشك خير و فداكاري ساخته شد كه در طول سالها خدمت به مردم در اين انديشه بود كه نام نيك از او به يادگار بماند.


 • پدر الگوی من در مدرسه سازی بود

  مهدیه نکوئی خیر مدرسه ساز می گوید: حاج مهدی نکوئی پدرم در امور خیریه همواره پیشتاز بود و این امر الگویی شد برای ما فرزندان تا راه او را ادامه دهیم .


 • اهداف کمیسیون امور بانوان جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در سال 1400 ؛

  توسعه هنرستانها با هدف مهارت آموزی دانش آموزان بویژه دختران

  مهندس زهره دانش مهر دبیر کمیسیون امور بانوان جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در مقاله ای به توسعه هنرستان ها با هدف مهارت آموزی دانش آموزان به ویژه دختران پرداخت در ادامه بخشی از این مقاله را می خوانید.


 • نائب رئیس کمیسیون امور بانوان جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور:

  لذت کار خیر قابل قیاس با هیچ لذتی نیست

  انسیه خزعلی می گوید: پیشنهاد می کنم لذت انجام کار خیر را تجربه کنید؛ لذت اینکه ببیند به واسطه مال شما، زندگی دیگران بهبود پیدا می کند، حال یکی بهتر می شود، اوضاع و یا علم یکی و توانمندی یک انسان افزایش پیدا می کند. باور کنید این لذت در زندگی قابل قیاس با هیچ لذتی نیست.


 • مهشيد خاكبازنژاد نايب ريس مجمع خيرين مدرسه ساز استان كهكيلويه و بويراحمد؛

  زيباترين كار فرهنگي مدرسه سازي است

  بهترين كار خير فرهنگي است و زيربناي اين كار هم سواد است. جايگاهي كه نسل آينده كشور مي توانند باسواد شوند مدرسه است. بسياري از خيّران مدرسه ساز با همين نيت و تفكر وارد عرصه مدرسه سازي مي شوند.


 • نورا جهانگرد خیر مدرسه ساز ؛

  مدرسه سازی همچون معجزه زندگی جدیدی را برایم رقم زد

  حوالی ظهر روز 4 دیماه 97 بود. اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات دچار واژگونی شده بود و به پایین پرتاب شده بود.خانم جهانگرد و همسرش با شنیدن این خبر، سراسیمه به دانشگاه مراجعه کرده و در کنار جمع زیادی از والدین، دنبال دختر خود در میان مجروحین می گشتند اما مسئولان اسم نیلوفر را در زمره مفقودین اعلام کرده بودند.


 • حضور بانوان خیر در عرصه مدرسه سازی

  آیین کلنگ زنی دو واحد آموزشی خیر ساز توسط* دو بانوی فرهیخته* در شهرستان چادگان برگزار گردید
  .


 • معاون سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد:

  مشارکت بیش از ۲۱۵ هزار نفر در پویش «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» تاکنون

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با قدردانی از استقبال گسترده مردم نیکوکار از پویش «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من»، گفت: تاکنون بیش از ۲۱۵ هزار نفر در این پویش ملی مشارکت کرده‌اند.