• گفت و گو با حاج اکبر ابراهیمی خیر 100 واحد آموزشی در سطح کشور

  مدرسه سازی بهترین سرمایه گذاری برای رشد فرهنگی جامعه است

  عضو هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: توجه خیرین نیکوکار به امر مدرسه سازی نشان‌دهنده‌ شناخت صحیح جامعه از اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان این سرزمین است.


 • پذیرش تمامی دانش آموزان رشته هنر یك هنرستان خیری در كنكور سراسری

  هنرستان دخترانه خیری خدیجه جهان منطقه 8 آموزش و پرورش شهر تهران تمامی دانش آموزان سال چهارمی رشته هنر خود را در سال تحصیلی جدید راهی دانشگاه های سراسری كرد.


 • به یاد خیر"حاج عباس نویدی مقدم"

  خوابی که با افتتاح مدرسه تعبیر شد

  «دیگر چیزی نیاورید، نمی خورم.» این جمله را حاج عباس نویدی مقدم گفت و لحظه ای بعد صدایش قطع شد. دخترش که در کنار او بود، با شنیدن این جمله خیلی نگران شد، می ترسید برای پدرش، مردی که در تمام زندگی حامی اش بود اتفاق بدی بیفتد. به طرف تلفن رفت تا برادرهایش را در جریان قرار دهد، اما شماره تماس آنها را فراموش کرده بود.


 • همراه با خیر نیکوکار هما علیانی در بازدید ازمدرسه زنده یاد شهروز بهزاد

  ساخت این مدرسه بهترین تصمیم زندگی ام بود

  در طول یازده سالی که از تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز تهران سپری شده است ، تا کنون بالغ بر ۷۰۰ واحد آموزشی که دارای بیش از ۷ هزار کلاس درس بوده ، به همت خیرین نیک اندیش مدرسه ساز احداث و به ادارات آموزش و پرورش استان تهران اهداء شده است.


 • رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل خبرداد:

  احداث بیش از 300 مدرسه در استان اردبیل به همت خیرین

  قرآن نویس از احداث بیش از300 مدرسه در استان اردبیل به همت خیرین خبر دادو گفت : امید است با مشارکت خیرین، جشن بی نیازی مدارس را در دوسال آینده برگزار نماییم .


 • امسال خیرین استان اصفهان 44 مدرسه ساخته اند

  مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان گفت: در مهرماه امسال 44 پروژه آموزشی خیرساز با اعتباری بالغ بر 329 میلیارد ریال احداث و جهت بهره برداری دانش آموزان در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.