• آغاز عملیات ساخت یک مدرسه خیرساز در منطقه 3 تهران

  عملیات ساخت یک مدرسه خیرساز به همت دکتر نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش و مهندس رازفر دیروز با حضور مسئولان در منطقه 3 تهران برگزار شد.


 • رئیس دفتر رئیس جمهور در گفت و گو با جامعه خیرین مدرسه ساز کشور :

  خيرين رشد و بلوغ فكري خود را در عمل به اثبات رساندند

  رييس دفتر رييس جمهوري با تقدير از تلاش هاي خيرين مدرسه ساز در امر توسعه فضاهاي آموزشي كشور گفت: خيرين رشد و بلوغ فكري خود را در عملشان به اثبات رسانده اند و با ساخت مدرسه در آينده جامعه ايران سهام مي خرند.


 • ​وجود شش هزار كلاس درس فرسوده در استان فارس

  تعهد 65 ميليارد توماني خيرين در جشنواره هجدهم

  مديركل نوسازي مدارس استان فارس از وجود بيش از شش هزار كلاس درس قدیمی و غیرفنی در استان خبر داد و گفت: 30 درصد از كلاس هاي درس با قدمت بالا و فرسوده در شهر شیراز قرار دارد كه همراه با نبود امکانات جانبی همچون سالن ورزشی، کتابخانه، نمازخانه و آزمایشگاه از جمله کمبودها و نيارهاي با اولويت این استان محسوب مي شود.


 • به همت بنیاد نیکوکاری دکتر مصلی نژاد انجام شد؛

  دبستان 12 کلاسه دکتر محمد رضا حافظی در بروجردافتتاح شد

  روز چهارشنبه 19 آبان ماه دبستان 12 كلاسه دكتر محمدرضا حافظی، كه به همت خیر نیك اندیش عباس مصلی نژاد در شهرك اندیشه شهرستان بروجرد احداث شده است،‌ به بهره برداری رسید.


 • با حضور رئیس جمهور انجام شد؛

  اهدای "تندیس مسئولیت اجتماعی" به رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور

  محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور نشان مسئولیت اجتماعی را از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دریافت کرد.


 • رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با وزیر آموزش و پرورش دیدار کرد

  صبح روز سه شنبه 2 آبان ماه رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با فخرالدین دانش آشیانی وزیر آموزش و پرورش در محل این وزارتخانه دیدار کرد.


 • گفت و گو با حاج اکبر ابراهیمی خیر 100 واحد آموزشی در سطح کشور

  مدرسه سازی بهترین سرمایه گذاری برای رشد فرهنگی جامعه است

  عضو هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: توجه خیرین نیکوکار به امر مدرسه سازی نشان‌دهنده‌ شناخت صحیح جامعه از اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان این سرزمین است.


 • پذیرش تمامی دانش آموزان رشته هنر یك هنرستان خیری در كنكور سراسری

  هنرستان دخترانه خیری خدیجه جهان منطقه 8 آموزش و پرورش شهر تهران تمامی دانش آموزان سال چهارمی رشته هنر خود را در سال تحصیلی جدید راهی دانشگاه های سراسری كرد.


 • به یاد خیر"حاج عباس نویدی مقدم"

  خوابی که با افتتاح مدرسه تعبیر شد

  «دیگر چیزی نیاورید، نمی خورم.» این جمله را حاج عباس نویدی مقدم گفت و لحظه ای بعد صدایش قطع شد. دخترش که در کنار او بود، با شنیدن این جمله خیلی نگران شد، می ترسید برای پدرش، مردی که در تمام زندگی حامی اش بود اتفاق بدی بیفتد. به طرف تلفن رفت تا برادرهایش را در جریان قرار دهد، اما شماره تماس آنها را فراموش کرده بود.


 • همراه با خیر نیکوکار هما علیانی در بازدید ازمدرسه زنده یاد شهروز بهزاد

  ساخت این مدرسه بهترین تصمیم زندگی ام بود

  در طول یازده سالی که از تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز تهران سپری شده است ، تا کنون بالغ بر ۷۰۰ واحد آموزشی که دارای بیش از ۷ هزار کلاس درس بوده ، به همت خیرین نیک اندیش مدرسه ساز احداث و به ادارات آموزش و پرورش استان تهران اهداء شده است.