• گفت و گو با محمدحسن شمس فرد و فاطمه عرب زوج مدرسه ساز تهرانی؛

  مدرسه سازی معامله با خداست، نتیجه را هم از خدا می گیریم

  هر دو به كار خیر علاقه مند هستند و از ابتدای پیوند زناشویی‌شان در سال 1344 پرداختن به امور خیریه از جمله مدرسه سازی را به عنوان یك اصل در زندگی قرار داده اند. ساخت مدرسه، درمانگاه، كمك به نیازمندان و ... از جمله كارهایی است كه این زوج خیر به انجام رسانده اند و حال خوب امروزشان را نتیجه كمك كردن به دیگران می دانند.


 • خانواده‌ای که به نام فرزند مرحوم خود مدرسه ساخت:

  افتتاح مدرسه زنده‌یاد شریف بختیار در منطقه 7 تهران

  مدرسه مهریار شریف بختیار یک واحد آموزشی خیرساز با امکانات مناسب است که بانی آن از زنان نیک‌اندیش و خیرخواه این مرزوبوم است. مدرسه‌ای که با تمام امکانات در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است و بانیان ساخت آن، خیر نیک‌اندیش، بانو منصوره بنایی کاشانی و فرزند وی، مهندس مهریاد شریف بختیار، را به آرزویشان رسانده است.


 • گفت و گو با فاطمه عرب بانوی نیکوکار مدرسه ساز؛

  مادری که خیر شد

  خانم عرب در خصوص آثار كار خیر مدرسه سازی در زندگی می گوید: زمانی كه تصمیم به ساخت اولین مدرسه گرفتم شاید تنها یك سوم هزینه لازم را در اختیار داشتم اما كمی كه جلوتر رفتم به شكلی غیرقابل باور و از منابعی كه انتظار نداشتم مبالغ مورد نیاز برای مدرسه سازی تأمین شد و من موفق به ساخت 8 مدرسه شدم.


 • گفت و گو با محمد علی نجفی خیر مدرسه ساز :

  مدرسه‌سازی را وظیفه خود می‌دانم

  محمدعلی نجفی از خیرین مدرسه‌سازی است که به‌تازگی، دومین مدرسه را در منطقه 3 تهران احداث و به دانش‌آموزان اهدا کرده است. این مدرسه، هم‌اکنون پذیرای جمعی از دانش‌آموزان دختر مقطع ابتدایی این منطقه است.


 • گفت و گو با خیر مدرسه ساز دکتر عباس مصلی نژاد؛

  هدف ما از مدرسه سازی توسعه نیروی انسانی کارآمد و متعهد است / ساخت 54 فضای آموزشی از سوی بنیاد مصلی نژاد در سراسر کشور

  دکتر عباس مصلی نژاد از خیرین مدرسه ساز بزرگ کشورمان محسوب می شود. این نیکوکار مدرسه ساز در قالب بنیاد فرهنگی مصلی نژاد تاکنون 54 مدرسه و واحد آموزشی در استان های مختلف کشور از جمله تهران، خراسان رضوی، لرستان و ... احداث و تحویل وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی داده است. در این گزارش با این خیر مدرسه ساز بیشتر آشنا می شویم:


 • با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور انجام شد؛

  تکریم از خیرین مدرسه ساز استان خوزستان

  جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در سالن امام رضا شرکت نفت واقع در شهرک نفت اهواز با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور برگزار شد.


 • نوزدهمین جشنواره های خیرین مدرسه ساز استان تهران

  نوزدهمین جشنواره های خیرین مدرسه ساز استان تهران

  نوزدهمین جشنواره های خیرین مدرسه ساز استان تهران


 • نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در دزفول برگزار شد

  نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان با رویکرد مشارکت در ایمن سازی مدارس در دزفول برگزار شد.


 • نهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز شهرستان خلخال استان اردبیل برگزار شد

  نهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز شهرستان خلخال در استان اردبیل ، با حضور مدير كل آموزش و پرورش، رييس مجمع خيرين ، معاون توسعه فني اداره كل نوسازي و تجهيز مدارس استان اردبيل و جمعي از مسئولين شهرستان خلخال در سالن اداره ارشاد اسلامي برگزار گرديد


 • در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گیلان مطرح شد:

  مشارکت 750 خیر گیلانی در امر مدرسه سازی

  معاون وزیر آموزش و پرورش استان گیلان ،در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز این استان که دوم اردیبهشت ماه سال جاری با هدف تجلیل از خیرین مدرسه ساز برگزار شده بود گفت: 750 خیر در استان گیلان در امر مدرسه سازی فعالیت دارند.