• به یاد خیر"حاج عباس نویدی مقدم"

  خوابی که با افتتاح مدرسه تعبیر شد

  «دیگر چیزی نیاورید، نمی خورم.» این جمله را حاج عباس نویدی مقدم گفت و لحظه ای بعد صدایش قطع شد. دخترش که در کنار او بود، با شنیدن این جمله خیلی نگران شد، می ترسید برای پدرش، مردی که در تمام زندگی حامی اش بود اتفاق بدی بیفتد. به طرف تلفن رفت تا برادرهایش را در جریان قرار دهد، اما شماره تماس آنها را فراموش کرده بود.


 • همراه با خیر نیکوکار هما علیانی در بازدید ازمدرسه زنده یاد شهروز بهزاد

  ساخت این مدرسه بهترین تصمیم زندگی ام بود

  در طول یازده سالی که از تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز تهران سپری شده است ، تا کنون بالغ بر ۷۰۰ واحد آموزشی که دارای بیش از ۷ هزار کلاس درس بوده ، به همت خیرین نیک اندیش مدرسه ساز احداث و به ادارات آموزش و پرورش استان تهران اهداء شده است.


 • رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل خبرداد:

  احداث بیش از 300 مدرسه در استان اردبیل به همت خیرین

  قرآن نویس از احداث بیش از300 مدرسه در استان اردبیل به همت خیرین خبر دادو گفت : امید است با مشارکت خیرین، جشن بی نیازی مدارس را در دوسال آینده برگزار نماییم .


 • امسال خیرین استان اصفهان 44 مدرسه ساخته اند

  مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان گفت: در مهرماه امسال 44 پروژه آموزشی خیرساز با اعتباری بالغ بر 329 میلیارد ریال احداث و جهت بهره برداری دانش آموزان در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.


 • مدرسه خیر شهریار لقمانی در قائمیه اصفهان به بهره برداری رسید

  در مراسمی دبیرستان دخترانه ای که به همت خیر مدرسه ساز دکتر شهریار لقمانی احداث شده بود به بهره برداری رسید.


 • بهره برداری از 10 مدرسه جدید بنیاد برکت در استان اصفهان

  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) 10 مدرسه‌ جدید د

  به گزارش خبرنگار مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، برنامه‌های بنیاد برکت برای ساخت مدارس جدید در روستاها و مناطق محروم و کم‌تر توسعه ‌یافته‌ کشور با جدیت دنبال می‌شود.


 • رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گلستان

  تبلیغ و فرهنگ سازی عملکرد خیرین باید جدی گرفته شود

  مدرسه سازی و تلاش در این امر خداپسندانه همیشه مورد تایید و توجه شهروندان بوده است. رشد و توسعه جامعه خیرین مدرسه ساز با مشارکت نیکوکاران موجب شد تا برای باخبر شدن از فعالیت این جامعه پایگاه خبری در همین راستا راه اندازی شود.


 • مدیر عامل مجمع خیرین استان گیلان

  در پیوند رسانه ها، عملکرد خیرین بیشتر خواهد شد

  به گفته مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه استان گیلان با همت جامعه خیرین مدرسه ساز و مدیریت دکتر حافظی در این استان شاهد گسترش فضای آموزشی بوده ایم.