مشارکت آنلاین
تاریخ انتشار: 1400/04/24 23:56:00
کد خبر: 3058

نشست صمیمانه اعضای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با مدیرعامل بیمه ایران

ریس ،مدیرعامل و اعضای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با حضور در دفتر بیمه ایران با مدیرعامل این مجموعه دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش خبرنگار جامعه خیرین مدرسه ساز کشور؛دکتر قفلی ریس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور،مهندس جعفری مدیرعامل ،نجفی افشار معاون مدیر عامل ،دکتر آقاخانی نائب رئیس کمیسیون امور اجتماعی و اعضای جامعه خیرین ( خانم رضیان ، آقای شعبانی )با  سید مجید بختیاری مدیرعامل بیمه ایران دیدار و گفتگو کردند.       

مدیر عامل بیمه ایران در این دیدار خدمات جامعه خیرین مدرسه ساز کشوررا ستودني دانستند و تصریح کردند: جهت گسترش اين فرهنگ و تقدير از تلاشهاي خبذین بيمه ايران از امكانات خود حتي المقدور در اين مسبر استفاده خواهد کرد.               

در این نشست صمیمانه ، بر همکاری بیمه ایران با جامعه خیرین مدرسه ساز کشور تاکید و مقررشد تفاهم نامه ای میان دو مجموعه به امضا برسدو در این راستا کمیته ای تعیین شد.

گفتنی است:بیمه ایران از سال ۱۳۱۴ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.بیمه ایران در کلیه رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی فعالیت می‌کند و با عرضه بیمه‌های تجاری و خانواده شامل بیمه‌های اتومبیل‌، اشخاص (عمر – حادثه – درمان )، آتش‌سوزی، باربری، مهندسی و مسئولیت بیش از 50% سهم بیمه‌های بازرگانی کشور را دراختیاردارد. دربخش حمایت‌های ملی نیز اکثریت پروژه های بزرگ ملی نظیر نفت و گاز و پتروشیمی، هواپیمایی، سدسازی، نیروگاه ها و صنایع تحت پوشش بیمه ایران است که در مواقع لزوم خطرات بیمه‌شده خود را نزد بازارهای بین المللی بیمه اتکائی می کند. بیمه ایران با توجه به ظرفیت بالای ریسک‌پذیری خود، علاوه بر انجام بیمه های مستقیم، نسبت به پذیرش ریسک به صورت بیمه‌اتکایی قبولی از شرکت‌های بیمه داخلی و خارجی اقدام می کند .         

شایان ذکر است:شرکت بیمه ایران بزرگترین و قدیمی ترین شرکت بیمه است که تحت حمایت دولت فعالیت می کند.

گفتنی است : درپایان این جلسه هدیه ای از طرف جامعه خیرین مدرسه ساز تقدیم این شرکت شد.

شقایق دلیری


اشتراک گذاری