تاریخ انتشار: 1398/05/15 23:27:30
کد خبر: 1920

خیرین مدرسه‌ساز با خدای خود معامله می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رهایی از بُخل نفس انسان را به موفقیت و پیروزی می‌رساند و نام نیک از آنها برجای خواهد گذاشت.


 
 
 
 
سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
۱۳:۵۶  -  ۱۳۹۸/۵/۱۵
 
 
 
خیرین مدرسه‌ساز با خدای خود معامله می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رهایی از بُخل نفس انسان را به موفقیت و پیروزی می‌رساند و نام نیک از آنها برجای خواهد گذاشت.

به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کردستان که در کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه‌ای برگزار شد، اظهار کرد: همه ما زیرچتر خدا زندگی می‌کنیم و باید تلاش کنیم خانه آخرت خود را آباد کنیم و انسان‌ها بی‌شک این ظرفیت را دارند.

وی تعلیم و تربیت و ساختن انسان را امری مهم و اساسی خواند و افزود: انسان استعداد زیادی دارد و اگر با علم و دانش و تقوا تربیت شود موفق پیش خواهد رفت.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم بیان کرد: انسان‌هایی که خود را از بخل نفس رها کنند بی‌شک به پیروزی بزرگی در زندگی خود رسیده‌اند و بُخل نفس و شیطان را از خود دور کرده‌اند و نام خوبی از خود برجای می‌گذارند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اعلام کرد: عده‌ای به دنبال ساختن آخرت خود هستند و عده‌ای در حال ساختن دنیا و راحتی و نعمت خود هستند اما باید کاری کرد که موجب خشنودی و رضایت خداوند متعال قرار بگیریم.

آیت‌الله شاهرودی اضافه کرد: خیرین در جایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که هم ماندگار است و هم سرمایه‌شان افزایش خواهد یافت و قطعا خداوند پاداش کار خیر این افراد را خواهد داد چرا که این افراد با گذشت از مال خود با خدا معامله کرده‌اند.

وی عنوان کرد: کسانیکه از مال خود می‌گذرند و معنویت را پیش می‌گیرند، درهای رحمت الهی و بهشت به رویشان گشوده خواهد شد.

وی در پایان گفت: امیدواریم خداوند توفیق کار و فعالیت بیشتر خیرین در عرصه مدرسه‌سازی را فراهم کند و کسانیکه توان مالی دارند در این عرصه پای گذارند.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز استان کردستان تجلیل شد.


اشتراک گذاری