تاریخ انتشار: 1397/11/17 00:25:42
کد خبر: 1622

بمناسبت دهه مبارک فجر؛

2 واحد آموزشی در امیدیه به بهره برداری رسید

2 واحد آموزشی 6 کلاسه با اعتبار 22 میلیارد ریال در پنجمین روز از دهه فجر در 2 منطقه چاه سالن و جایزان شهرستان امیدیه به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور؛، روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این 2 مدرسه در شهرستان امیدیه بیان کرد: مدرسه 17 شهریور دهستان چاه سالم امیدیه با اعتبار 12 میلیارد ریال و از محل اعتبارات طرح برکت ساخته شده است.
محمد تقی زاده همچنین با بیان اینکه این مدرسه در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع ساخته شده گفت: زیربنای این فضای آموزشی 6 کلاسه بالغ بر یک هزار مترمربع است.
وی ادامه داد: دبیرستان 6 کلاسه شهید مفتح نیز با اعتبار10 میلیارد ریال و به وسیله شرکت نفت در منطقه جایزان شهرستان امیدیه به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: این فضای آموزشی در زمینی به مساحت 2 هزار و 500 مترمربع و زیربنای 550 مترمربع ساخته و تحویل آموزش و پرورش امیدیه شده است.
تقی زاده با اشاره به اینکه خوزستان رتبه دوم کشور را در جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز دارد افزود: فرهنگ مدرسه سازی مهمترین محل تجلی اراده مردمی در حل مشکلات جامعه است.
شهرستان امیدیه در جنوب شرق استان واقع است و تا اهوازمرکز خوزستان 125 کیلومتر فاصله دارد.در این شهرستان 20هزارو 603 دانش آموز مشغول به تحصیل هستند.
روز یکشنبه هفته جاری نیز به مناسبت دهه فجر 107 پروژه آموزشی،پرورشی و آموزشی درخوزستان به بهره برداری رسید. -

منبع؛ایرنا

منتشرکننده:نزاکت اللهیاری

 


اشتراک گذاری