تاریخ انتشار: 1397/10/12 10:27:24
کد خبر: 1576

پرویز پرستویی به کمپین #همه برپا پیوست؛

امیدوارم بتوانم موجب شادی و لبخند حتی یک دانش آموز شوم

پرویز پرستویی به کمپین همه برپا با شعار "کلاس گرم- مدرسه امن " پیوست.


به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، این چهره برجسته سینما، تئاتر و تلویزیون که پیش از این مدرسه ای را در زادگاه خود شهرستان کبودرآهنگ استان همدان ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده است گفت: آینده کشور در مدارس رقم می خورد و اگر می خواهیم آینده روشن داشته باشیم باید مشکلات امروز مدارس را برطرف کنیم.

تنها برنده 3 سیمرغ بلورین از جشنواره های فیلم فجر با اشاره به حادثه تلخ روزهای اخیر در شهرستان زاهدان و جان باختن 4 دانش آموز افزود: ما ملت بزرگی هستیم و اصلاً مناسب نیست دغدغه گرمایش کلاس های درس را داشته باشیم .

وی افزود: من اطمینان دارم خیرین محترم با این کمپین همراه شده و بخش اعظم مشکل گرمایشی مدارس کشور، به ویژه در مناطق محروم را برطرف خواهند نمود.

پرویز پرستویی یادآور شد: من به عنوان یک هنرمند و کسی که دغدغه رشد و پیشرفت این کشور بزرگ را دارد، از تمام هنرمندان و دلسوزان دانش آموزان می خواهم که با پیوستن به این کمپین، به طرح جمع آوری بخاری های غیر استاندارد سرعت بخشند.

این هنرمند نیکوکار در پایان با تجلیل از اقدام جامعه خیرین مدرسه ساز در راه اندازی این حرکت عمومی،  در مورد هدف خود از پیوستن به این کمپین گفت: قرار گرفتن در جمع خیرین کمترین کاری است که اهالی هنر می توانند برای رشد و توسعه این کشور انجام دهند و امیدوارم این اقدام من لبخند شادی را بر چهره دانش آموزان عزیز بنشاند. 

 


اشتراک گذاری