تاریخ انتشار: 1397/01/26 12:26:00
کد خبر: 1195

استاندار گلستان در دیدار با خیر مدرسه سازمقیم خارج از کشور :

خیرین مدرسه ساز، ایثارگران عرصه علم و دانش هستند

استاندار گلستان در دیدار با خیر مدرسه ساز گلستانی اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز، ایثارگران عرصه علم و دانش هستند چرا که از اموال خویش در راستای اشاعه علم آموزی و دانش اندوزی می گذرند.


به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، دکتر سید مناف هاشمی در دیدار خیّر مدرسه ساز ایرانی مقیم خارج از کشور خانم آزاده وثوقی گفت: معلمان در آموزش و پرورش ایثارگران عرصه علم و خیّرین ایثارگران عرصه مال و دارایی خود هستند و هر دوی اینها مکمل یکدیگرند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به خیرین ورزشی ساز کشور اشاره کرد و افزود: در سال 94 با آغاز به کار مجمع خیرین ورزش کشور  180 میلیارد تومان در زمینه احداث استادیوم و مکانهای ورزشی توسط این مجمع هزینه شده است.
استاندار گلستان تصریح کرد:در استانهای دیگر شورای خیرین ورزش فعالند و هزینه های خوبی انجام دادند که انشاالله در گلستان  هم به زودی برای این کار نیک و خیر اقداماتی صورت بگیرید.
لازم به ذکر است که مدرسه شش کلاسه روستای کریم آباد گرگان با هزینه 350میلیون تومان توسط این خیّر و 220 میلیون تومان هم از طرف نوسازی مدارس استان افتتاح شده است. همچنین در این مراسم با هدایایی از این بانوی خیّر تقدیر شد.

منبع:پایگاه استانداری گلستان 


اشتراک گذاری